WhatsApp İletişim

T-Series PewDiePie'yi tekrar Yenerek YouTube'de En çok Abonesi Olan Kanal Oldu

Posted By: Site Owner In: Her Telden Genel Konular On: Comment: 0 Hit: 661
T-Series PewDiePie'yi tekrar Yenerek YouTube'de En çok Abonesi Olan Kanal Oldu

İsveçli YouTuber PewDiePie’nin kanalıyla yapılan yakın bir savaşın ardından Hintli film yapım evi ve T-Series müzik etiketi, dünyanın 1 numaralı YouTube kanalı olmayı başardı.

İsveçli YouTuber PewDiePie’nin kanalıyla yapılan yakın bir savaşın ardından Hintli film yapım evi ve T-Series müzik etiketi, dünyanın 1 numaralı YouTube kanalı olmayı başardı. T-Series, 91.774.917’de 60.000’den fazla aboneye liderlik ederken PewDiePie’de 91.705.546 İki kanal arasındaki savaş bir süredir devam ediyor. T-Serisi baş honcho bile Bhushan Kumar #BharatWins kampanyasını sosyal medyada başlattı ve insanları T-Series'in dünyanın en çok abone olunan YouTube kanalı yapmasına yardım etmeye çağırdı. T-Series YouTube kanalı 13 Mart 2006'da başlatıldı. 29 alt kanalı var ve şarkıları ve film fragmanlarını içeriyor. Salman Khan, Varun Dhawan, Arjun Kapoor ve John Abraham gibi birçok Bollywood ünlü, P-DiePie ve YouTube arasındaki çevrimiçi savaşa katılarak, T-Series kanalına üye olmalarını istedi.

PewDiePie ayrıca birçok uluslararası ünlüden destek aldı. Popüler DJ Alan Walker, Twitter'da “PewDiePie'ye abone olun” kampanyasını başlatarak PewDiePie'ye destek verdi.

Comments

Leave your comment