Tarihçemiz

Atölye Gepetto olarak 2014 yılında tamamen el yapımı olarak ahşap üzerine çizgi film karakterleri çizerek başlamıştır. Çalışmalarımız ahşap üzerine istenilen fotoğrafların aktarımı yapılarak ve kıl testeresi ile kesilerek broş, anahtarlık, kitap ayıracı, olarak devam etmiştir. Günümüzde bu çalışmalarımız , kişiye özel dijital çizim ürünler ( Dijital Çizim, Kar Küresi, Masaüstü Maket/Biblo, Anahtarlık, Ahşap İsim, Kitap Ayıracı, Broş ) olarak devam etmektedir.

Vizyonumuz

Günümüzde hızlı tüketimin ve makineleşmenin getirdiği hazır ve hızlı tüketim ürünlerinin yer almasından dolayı üretilen ürünlere gereken özen ve ruhun verilmemesi, kişiye özel ürünlerin artık piyasada çok fazla yer almamasından dolayı ürünlerimizi tamamen el yapımı olarak üretmek ve hızlı tüketim değil mutlu tüketim meydana getirebilmektir. Vizyonumuz para kazanmak değil mutlu insan kazanmaktır.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmetlerde insanların kendi hayal güçlerine dayandırdığı tasarımları meydana getirerek hazır kalıplardan kurtulup kişiye özel ürünler üretmek, el yapımı üretilen ürünlere ruh katmak sadece kendilerine özel ürünler üretmek.